Для обласного перинатального центру закуповують обладнання за понад мільйон


Постачальника трьох одиниць дороговартісного медичного обладнання визначать у результаті відкритих торгів.

На придбання біохімічного автоматичного аналізатора метаболічного профілю IVD, стаціонарного (дві одиниці), очищувальної установки для води, де іонізації планують витратити до 1,086 мільйона гривень з обласного бюджету.

Відповідні відкриті торги проводять через електронну систему «Prozorro».

Замовником виступає КП «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської облради. Тендерні пропозиції приймають до 20 липня, відбудеться аукціон 22 липня.

Як йдеться у технічній документації, йдеться про біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний «Кобас с 111» (cobas с 111) або еквівалент (дві одиниці) та очищувальну установку для води, деіонізацію (станція водопідготовки Water Supply Unit (з УФлампою) або еквівалент.

Окрім того, на придбання секційних лотків та канцелярського приладдя планують витратити 126,3 тисячі гривень з обласного бюджету. Йдеться про придбання 260 горизонтальних та 360 вертикальних секційних лотків, 120 підставок-органайзерів, 20 підставок календаря та 120 кошиків для паперу офісних.

Нагадаємо, 11 мільйонів гривень на придбання обладнання для центру пропонували передбачити у рамках змін до обласного бюджету. Заклад практично готовий до відкриття, завершуються процедури отримання ліцензій та дозволів, центр точно запрацює цьогоріч.

Нещодавно заклад проінспектував голова Волиньради Ігор Палиця. Завдяки домовленості Ігоря Палиці з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом в 2017 році область отримала 64,4 млн гривень (45 млн з держбюджету та 19,4 з Державного фонду регіонального розвитку) на добудову центру. Ще 10 мільйонів виділили у 2018 році, а фонд Віктора Пінчука у відповідь на звернення Ігоря Палиці пообіцяв профінансувати купівлю обладнання на 6,5 мільйона гривень. Долучився до облаштування медзакладу й Фонд Ігоря Палиці « Тільки разом», пожертвувавши 1 мільйон гривень на придбання дихального апарату.

Зі слів виконувача обов’язків гендиректора Волинського обласного перинатального центру Ірини Горавської, заклад готовий до відкриття на 99%, а безпосередньо саме відкриття готують на другу декаду липня.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dlia-oblasnoho-perynatalnoho-tsentru-zakupovuiut-obladnannia-za-ponad-m/” Об этом сообщает holosua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя